KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 17223049

nr 1722 3049

Carl Johan De Geer

(f. 1938), Sverige

Fotografi, Signerad, numrerad 1/30, "Tårtan", 47x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x74 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:40:51

Carl Johan De Geer

Läs mer om Carl Johan De Geer